Зачекайте ...
Ціна: 300грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Листівка ручної роботи. В кожній квіточці цукерка Трюфель від АВК. Всього 15 шт. Композиція містить, флористичний матеріал, папір для скрапбукінгу, стрічку, декор. Розміри 23/16/20 см відповідно.

Листівка з цукерок - оригінальний подарунок для матусі! Одразу три подарунки в одному - вітальна листівка, квіти та цукерки. Таким подарунком ви точно її приємно здивуєте! Цукерки легко виймаються не порушуючи загального вигляду композиції. Тому композиція з цукерок ще довго нагадуватиме їй про ваш приємний сюрпиз.

У нас ви можете знайти широкий вибір букетів та композицій з цукерок. Індивідуальний підхід до кожного замовлення. Врахуємо всі ваші побажання.

Пропонуємо вам переглянути також й інші  наші букети та композиції з цукерок.

 


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення