Зачекайте ...
Ціна: 150грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(098) 403-60-92

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Цуценята - близнюки в'язані гачком. Висота песиків 16 см.

Цуценята - символ 2018 року чудово доповнять інтер'єр вашої оселі! Собачки в'язані гачком з екологічно чистих та гіппоалергенних матеріалів. Ручна робота. Використано нитки  ALIZE LANAGOLD (шерсть+акрил).

В'яжемо іграшки іграшки на замовлення. Замовити м'яку іграшку можна без передплати. Ціна вказана за одного песика.

Нас шукають в пошуку за такими тегами: в'язані іграшки, в'язані песики, амігурумі, в'яжемо з любов'ю, ручна робота, екологічно чисті та гіппоалергенні матеріали, м'які іграшки.


Опублікувати на стіні в соц мережі

В'язані іграшки гачком - чудова альтернатива звичайній іграшці

адже зроблені вручну з великою ніжністю і теплом та несуть в собі надзвичайну атмосферу любові і родинного затишку.

В'язані іграшки прекрасні подарунки для малюків! Дітки з великою цікавістю ставляться до споглядання іграшок, залучення їх в рольові ігри.

В'яжемо іграшки з натуральних, екологічно чистих та гіпоалергенних матеріалів. Використовуємо нитки шерсть, напівшерсть, акрил, пехорку, ірис та синтепон-наповнювач. Всі намистинки-очка надійно пришиті до м'якої іграшки. Не використовуємо всередину іграшок дріт (для рухливості іграшки) для безпеки вашого малюка. У нас ви можете знайти великий вибір улюблених героїв мультиків вашої дитини.

В'язані іграшки можна дарувати не тільки дітям, а й дорослим. Почуття, які не завжди ми здатні висловити, може сказати за нас по-справжньому щирий подарунок. Багато дорослих будуть в захваті від такого презенту, особливо якщо він зроблений креативно і незвично.

В'язані іграшки гачком - чудовий подарунок на будь-яке свято!

Під замовлення зв'яжемо іграшку амігурумі з любов'ю для вас і ваших близьких.

Зробити індивідуальне замовлення