Зачекайте ...
Ціна: 350грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Троянди в кашпо "Ніжність". Композиція містить 9 шт. цукерочок Ко-ко Сhoco Рошен, 7 шт. Трюфель АВК, 5 шт. Бім-бом Рошен.

Рожевий – колір любові і романтики. Рожевий пов’язаний з ніжністю, чуттєвістю, емоціями, легкою радістю, гарним настроєм і безтурботністю. Він асоціюється з дитинством, викликає асоціації з духовною радістю. Краса, молодість, надія і духовне єднання зі світом пов’язані з рожевим. 
Жовтий колір формує позитивне й оптимістичне ставлення до життя, сприяє прояву позитивних емоцій і виникнення теплих відносин. Жовтий символізує внутрішню свободу. Жовтий – це радість, теплота і віра в краще. 
Зелений – це весняний, ніжний, природний, заспокійливий і розслабляючий колір, символізує твердість і стійкість. В поєднання цих кольорів букет справляє неймовірні враження!

Пропонуємо вам широкий вибір букетів з цукерок та композицій з цукерок.

Здивуйте ваших рідних ексклюзивним подарунком ручної роботи!

Замовлення приймаємо не пізніше 5-7 днів до моменту одержання. 


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення