Зачекайте ...
Ціна: 550грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Танк із шоколадних цукерок та з коньяком має в собі скриньку-сховок всередині. Композиція містить коньяк Закарпатський чотири зірки, сім упаковок чорного порційного шоколаду Любімов Трюфель (56 шт.), 10 шт. молочного порційного шоколаду Оленка, 8 шт. медальок від Рошен, флористичні матеріали, тасьму, флористичний дріт. Шоколад легко виймається не порушуючи загального вигляду композиції. Ручна робота.

Танк з цукерок - чудова нагода здивувати! Будьте креативними, адже дарувати просто цукерки та коньяк вже не модно. Такий подарунок чоловікові чи юнакові запам`ятається надовго! 

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру та вартості спиртного, а також вартості цукерок, які ви самі обираєте.

Пропонуєм вам широкий вибір композицій з цукерок та букетів з цукерок. Індивідуальний підхід до кожного замовлення.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення