Зачекайте ...
Ціна: 400грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Солодка скринька у вигляді серця. 37 шт. Конафетто від Рошен, 9 шт. Трюфель молочних від Рошен, флористичні матеріали, тасьма, ктрічка, декор. Висота 17 см, довжина 19 см, ширина 21 см. Ручна робота. 

Розмір композиції: 22/17/15 см.

Скринька-валентинка - чудовий подарунок для ваших коханих половинок! В ній поєднується три подарунки в одному - квіти, солодощі та скринька. А в середину можна сховати вами куплені наприклад її улюблені парфуми.

За вашим бажанням можна вибрати інший колір скриньки, а троянди замінити на інші квіти. Вміст скриньки - за вашим побажанням. Всі цукерки легко виймаються не завдаючи шкоди самій композиції. Скриньку можна використовувати за призначенням і після того як витягнуться всі цукерочки.

Зробити замовлення композиції з цукерок можна без передоплати.

Всі наші вироби ручної роботи. Ми виготовимо композицію з цукерок чи букет з цукерок за будь-яким вашим індивідуальним побажанням.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення