Зачекайте ...
Ціна: 480грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Композиція з цукерок містить 15 цукерочок Трюфель АВК, ведмедика Тедді в'язаного гачком ручної роботи, флористичні матеріали, стрічку, тасму, декор. Довжина, ширина та висота серця-валентинки 34/28/16 см відповідно. Ручна робота.

Почуття, які не завжди ми здатні висловити, може сказати за нас по-справжньому щирий подарунок. Від такого подарунку ваша половинка буде в захваті!

Пропонуєм вам широкий вибір композицій з цукерок та букетів з цукерок. Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру композиції чи букета, вартості цукерок, складності виготовлення. 

Нас шукають в пошуку за такими фразами: валентинка з цукерок, оригінальна валентинка, композиції з цукерок, цукеркові композиції, букети з цукерок, ексклюзивні та оригінальні подарунки, подарунки ручної роботи, букети з цукерок у Львові.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення