Зачекайте ...
Ціна: 400грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Композиція містить 39 шт. Трюфель від АВК, дві щоколадні медальки від Рошен, флористичні матеріали, ленти, декор. Ручна робота.

Корабель з цукерок - яскравий та гарний подарунок на будь-яке свято. В кожній квіточці - улюблена цукерка. Такий незабутній подарунок ще довго нагадуватиме іменнинику про свято та даруватиме посмішку.

За вашим бажанням можна вибрати інший колір кораблика, а також замінити квіти на інші. Можна також оформити в композицію пляшку спиртного.

Приймаєм замовлення на букети з цукерок, композиції з цукерок, оформлення подарунків.

Цукерки в композиціях можуть бути підібрані за вашим смаком.

Кожна композиція з цукерок індивідуальна, виконана вручну, тому 100% повтор неможливий. Вартість роботи обговорюється індивідуально і залежить від вартості цукерок, розміру, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Замовити композиції можна без пердоплати.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення