Зачекайте ...
Ціна: 500грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Композиція містить 21 шт. порційного молочного шоколаду від Любімов "Disney Fairies" з йогуртовою начинкою і смаком полуниці, 9 шт. цукерочок КреАмо з цілим фундуком та молочною начинкою від АВК, флористичні матеріаль, стрічку, тасьму, декор. Ручна робота.

Ретро-автомобіль з цукерок - чудовий та оригінальний подарунок молодятам! Такий подарунок-сюрприз одразу поєднує в собі і квіти і цукерки. А також містить тонкий натяк-побажання - щоб молодята скоріше могли придбати свою власну машину. Машина з цукерок елегантно зможе прикрасити стіл молодят, та принести безліч позитивних емоцій, які запам'ятаються надовго! 

Весільна машина з цукерок також чудово доповнить інтер'єр оселі молодят. Всі цукерочки легко виймаються з автомобіля не порушуючи загального вигляду композиції. Такий подарунок ще довго нагадуватиме їм про найурочистіший день в їхньому житті.

Кожна наша композиція з цукерок індивідуальна, виконана вручну, тому 100% повтор неможливий. Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від вартості цукерок, розміру композиції, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Нас шукають в пошуку за такими фразами: композиції з цукерок, букети з цукерок, цукеркові композиції, ексклюзивні та оригінальні подарунки, солодкі подарунки, ручна робота, букети з цукерок Львів.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення