Зачекайте ...
Ціна: 200грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Піньята у вигляді восьминога. В середині композиції цукерки, чупа-чупси, порційний шоколад та інші приємні сюрпризи для дітей.

Вартість піньяти не включає вартості солодощів у середині самої композиції.

Піньята, як варіант сюрпризу на дитяче свято, подарує багато щасливих посмішок, позитивних емоцій, та неймовірних спогадів імениннику та усім гостям!

Можемо запропонувати ще один варіант піньяти, яку не потрібно розбивати: дитина лише смикає за стрічку і цукерки висипаються самі. 

Нас шукають в пошуку за такими тегами: екслюзивні подарунки, оригінальні подарунки, ручна робота, піньята, Львів, квіти, квіти Львів, хендмейд, flowers, фотозона, флористика декор, бумажный декор, бумажные цветы, паперові квіти, великі цифри для дитячого свята, handmade.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення