Зачекайте ...
Ціна: 450грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Оформлення спиртного на ювілей. Набір містить коньяк Тиса "Закарпатський" 5 зірок, 22 шт. цукерок Трюфель АВК, флористичні матеріали, тасьму, декор, Ручна робота.

Ціна вказана без вартості спиртного.

Подарунок ручної роботи - чудова нагода здивувати! Будьте креативними, адже дарувати просто цукерки та коньяк вже не модно. Такий подарунок на ювілей запам`ятається надовго! 

У пошуку нас шукають за тегами:  букети з цукерок, солодкі композиції, композиції з цукерок, ексклюзивні подарунки, оригінальні подарунки, солодкі букети, ручна робота, букеты из конфет, композиции из конфет, оформлення, подарунок, оформлення спиртного, хендмейд, ювілей, день народження, що подарувати, ювілей, handmade, для нього


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення