Зачекайте ...
Ціна: 250грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(098) 403-60-92

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Монстрик світло-зеленого кольору, в'язаний гачком. Висота  23 см. В основі лапок монстрика дріт що дає змогу їм згинатиися в ту форму яку ви захочете. Іграшка вязана нитками акрил, в основі синтепон-наповнювач. Ручна робота. 

Монстрики вигадані істоти, в яких вірять як доросі так і діти. Вони бувають різні - злі, підступні і страшні, або ж навпаки милі, чарівні істоти. Але тільки не Майк Вазовські. Він кумедний звір з гострим розумом і рідкісною вдачею - досягати всього чого забажає своєю наполегливість і працею. Майк увесь час потрапляє у дуже смішні та заплутані історії. Хто з діток не мріє поринути у світ неймовірних та казкових пригоди разом із своїми улюбленими героями? Маленький монстрик стане гарним другом для вашого малюка. 

Тут можна купити іграшки амігурумі в'язані з любов'ю для вашої дитини.


Опублікувати на стіні в соц мережі

В'язані іграшки гачком - чудова альтернатива звичайній іграшці

адже зроблені вручну з великою ніжністю і теплом та несуть в собі надзвичайну атмосферу любові і родинного затишку.

В'язані іграшки прекрасні подарунки для малюків! Дітки з великою цікавістю ставляться до споглядання іграшок, залучення їх в рольові ігри.

В'яжемо іграшки з натуральних, екологічно чистих та гіпоалергенних матеріалів. Використовуємо нитки шерсть, напівшерсть, акрил, пехорку, ірис та синтепон-наповнювач. Всі намистинки-очка надійно пришиті до м'якої іграшки. Не використовуємо всередину іграшок дріт (для рухливості іграшки) для безпеки вашого малюка. У нас ви можете знайти великий вибір улюблених героїв мультиків вашої дитини.

В'язані іграшки можна дарувати не тільки дітям, а й дорослим. Почуття, які не завжди ми здатні висловити, може сказати за нас по-справжньому щирий подарунок. Багато дорослих будуть в захваті від такого презенту, особливо якщо він зроблений креативно і незвично.

В'язані іграшки гачком - чудовий подарунок на будь-яке свято!

Під замовлення зв'яжемо іграшку амігурумі з любов'ю для вас і ваших близьких.

Зробити індивідуальне замовлення