Зачекайте ...
Ціна: 180грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Кубок "Кращій нареченій року!". Виготовлено для дівочих вечорниць. Композиція містить 10 шт. порційнийого шоколаду Delicadore Baron (Польща), 4 шт. порційного шоколаду Чайка від АВК., 5 шт. шоколадних медалей, флористичні матеріали, тасьму.

Хочете щоб ваше свято виглядало не так банально? Шукаєте як цікаво і неординарно розважити гостей? Ми вам в цьому допоможемо!

Нас шукають в пошуку за такими тегами: букети з цукерок, композиції з цукерок, екслюзивні подарунки, оригінальні подарунки, ручна робота, піньята, Львів, квіти, квіти Львів, хендмейд, flowers, фотозона, флористика декор, бумажный декор, бумажные цветы, паперові квіти, аксесуари для свята, handmade.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення