Зачекайте ...
Ціна: 300грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Розміри кубка 26/21/15 см. Вміст: 16 шт. порційного шоколаду від Любімов Кіds Disney з молочною начинкою, 8 шт. порційного молочного шоколаду Оленка від Рошен, 10 шт. шоколадних медальок. Середина кубка заповнена цукерками Тімі (вершкові) від Конті. композиція містить також флористичні матеріали, тасьму, декоративний шнур, ленту, декор. Ручна робота. 

Солодкий кубок для маленьокого переможця, який займається популярним видом спорту - чудовий та оригінальний подарунок! Здивуйте свого спортсмена - такого кубка він ще не отримував!

Форму кубка та вміст - можна змінити за вашим бажанням.

У нас ви також можете знайти широкий вибір композицій з цукерок, букетів з цукерок та оригінальних солодких подарунків.

Нас шукають в пошуку за такими фразами: букети з цукерок, цукеркові композиції, ексклюзивні та оригінальні подарунки, солодкі подарунки, композиції з цукерок, букети з цукерок Львів.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення