Зачекайте ...
Ціна: 480грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Коробочка з трояндами у вигляді сови. Такий подарунок підкорить серце усіх прихильниць сов та совеняток! 

Набір містить 13 шт. цукерочок Raffaello, флористичні матеріали, тасьму, папір для скрапбукінгу, крафт-папір, стрічку, декор. Розмір коробки 25/20/8,5 см. Ручна робота.

Коробка має подвійне дно - троянди легко виймаються потягнувши за стрічку, тому коробочка-сова може використовуватись згодом окремо для сховку інших речей.

Вам набридло дарувати просто квіти?! Тоді букет з цукерок - це те що ви шукаєте! Кожна дівчина мріє отримати такий подарунок! Замовлення приймаються не пізніше 7-10 днів до моменту одержання. Всі наші вироби індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення