Зачекайте ...
Ціна: 350грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Кораблик з цукерок для п'ятирічного хлопчика. В основі кораблика 26 шт. порційного шоколаду Kinder. Композиція містить флористичні матеріали, стрічку, декор. Середина кораблика наповнюється за вашим власним бажанням улюбленими цукерками або вкладається м'яка іграшка чи будь-який інший подарунок.

Кораблик з цукерок привезе імениннику улюблений всім дітлахам порційний шоколад Kinder. Малюк буде в захваті від подарунку! З'ївши всі солодощі, які легко виймаються, дитина зможе й далі гратись корабликом, поринувши у цікавий світ морських подорожей!

У нас широкий вибір композицій з цукерок для дітей. Виготовимо цукеркові подарунки за вашими індивідуальними побажаннями.

Доставка по Львову безкоштовна. 


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення