Зачекайте ...
Ціна: 350грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Різдвяна (новорічна) композиція містить фігурку оленя, 9 шт цукерок Трюфель від АВК, новорічний декор, флористичні матеріали, тасьму, ленти. Довжина 20 см, ширина 16 см, висота 22 см. Ручна робота. 

В Європейських країнах на Різдво прийнято дарувати квітку - пуансетію. Ця чудова традиція перейнята і нами. Цвітіння квітки власне припадає на Різдво. Ще її називають «Віфлеємська зірка». Листочки пуансетії й справді нагадують зірочки, що завітали до наших домівок. 

Різдвяна квітка пуансеттія - саме та квітка, яка чудово передасть казкову атмосферу різдвяно-новорічних свят. Тому композиція "Новорічний сюрприз" чудовий подарунок для кожного хто очікує свята і казки.

Композиція може бути презентована як цукерниця, або ж, за бажанням, вкладений всередину ваш подарунок. Верхня частина також доречно виглядатиме окремо - як інтер'єрна прикраса.

Робимо композиції з цукерок під замовлення.

Замовити цукеркові композиції можна без пердоплати.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення