Зачекайте ...
Ціна: 180-200
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(098) 403-60-92

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Іграшка в'язана гачком з екологічно чистих та гіппоалергенних матеріалів. Ручна робота. 

Персонаж мультфільму Hello Kitty є улюбленою іграшкою багатьох дітей у всьому світі. Мила біла киця Кітті з бантиком не залишає байдужими не тільки діте але й дорослих! Подаруйте своїй дитині її улюблену іграшку, адже немає нічого кращого ніж гратись зі своїми улюбленими героями мультика! 

В'яжемо іграшки гачком для ваших малюків на замовлення. Величина іграшки залежатиме від ниток (їх товщини) з яких буде вона зв'язана.

Тут можна купити іграшки амігурумі в'язані з любов'ю для вашої дитини.

Нас шукають в пошуку за такими тегами: в'язана іграшка гачком, амігурумі, безпечні іграшки, екологічно чисті іграшки, іграшки зроблені з любов'ю, гіппоалергенні матеріали, іграшка з шерсті, м'які іграшки, вязаные игрушки.


Опублікувати на стіні в соц мережі

В'язані іграшки гачком - чудова альтернатива звичайній іграшці

адже зроблені вручну з великою ніжністю і теплом та несуть в собі надзвичайну атмосферу любові і родинного затишку.

В'язані іграшки прекрасні подарунки для малюків! Дітки з великою цікавістю ставляться до споглядання іграшок, залучення їх в рольові ігри.

В'яжемо іграшки з натуральних, екологічно чистих та гіпоалергенних матеріалів. Використовуємо нитки шерсть, напівшерсть, акрил, пехорку, ірис та синтепон-наповнювач. Всі намистинки-очка надійно пришиті до м'якої іграшки. Не використовуємо всередину іграшок дріт (для рухливості іграшки) для безпеки вашого малюка. У нас ви можете знайти великий вибір улюблених героїв мультиків вашої дитини.

В'язані іграшки можна дарувати не тільки дітям, а й дорослим. Почуття, які не завжди ми здатні висловити, може сказати за нас по-справжньому щирий подарунок. Багато дорослих будуть в захваті від такого презенту, особливо якщо він зроблений креативно і незвично.

В'язані іграшки гачком - чудовий подарунок на будь-яке свято!

Під замовлення зв'яжемо іграшку амігурумі з любов'ю для вас і ваших близьких.

Зробити індивідуальне замовлення