Зачекайте ...
Ціна: 300грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Композиція для маленької крихітки-принцеси містить: 5 шт. трюфель від АВК, 47 шт. Sorti Fruit Chew (Saadet), 25 шт. Milki-nutty від Рошен, флористичні матеріали, тасьма, декоративний шнур, бісер, декор, міні-корону з бісеру. Ручна робота.

Композиція з цукерок у вигляді домашніх капців принцеси - чудово підійде для подарунку найменшеньким модницям. Адже кожна маленька дівчинка мріє хоч на мить відчути себе справжньою принцесою! Маленька корона з бісеру підкреслює, що капці саме для принцеси!

Кожена композиція з цукерок індивідуальна, виконана вручну, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється індивідуально і залежить від вартості цукерок, розміру, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Виготовимо композиції з цукерок під замовлення. Виконаємо будь-які ваші цукеркові фантазії!


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення