Зачекайте ...
Ціна: 350грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Солодка скринька містить 32 шт. порційного міні-шоколаду Чайка від АВК, флористичні матеріали, тасьму, стрічку, декор. Розмір композиції 17/14 см. Ручна робота. 

В дівчаток у юному віці завжди часто змінюється настрій, вони хочуть увесь час виглядати по-іншому, по-особливому. Вони завжди такі різні, але такі прекрасні - то веселі та грайливі, то рішучі та незалежні, то примхливі та вибагливі, або ж закохані та щасливі. Та всі вони великі мрійниці і казки про принцес сприймають з особливим трепетом. 

Шукаєте для юної дівчини ніжний та милий подарунок? Солодка скринька "Дівочі примхи" - чудовий та оригінальний презент для юної принцеси, який вдало підкреслить її прекрасний вік та індивідуальність.

Всі наші вироби індивідуальні, тому 100% повтор неможливий. Зробити замовлення композиції з цукерок можна без переоплати. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Нас шукають в пошуку за такими тегами: композиції з цукерок, букети з цукерок, цукеркові композиції, оформлення подарунків, ексклюзивні та оригінальні подарунки, ручна роота, солодкі подарунки, букет з цукерок у Львові.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення