Зачекайте ...
Ціна: 350грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Букет з цукерок в бузкових тонах. Композиція містить Зоряне сяйво Світоч 15 шт. та Трюфель АВК 16 шт., флористичні матеріали, крафт папір, декор, стрічку. Ручна робота.

Солодкий букет - чудова нагода потішити близьких вам людей. Адже букет з цукерок має свої переваги: не в'яне, вдало поєднує в собі одразу і солодощі і квіти, а ще чудово прикрасить інтер'єр оселі. 

Слолодкі букети - це ручна робота, композиція виготовляється індивідуально для кожного, тому повтор букета зробити пракнично неможливо!

Термін виконання 7-10 днів до моменту отримання замовлення. Можливий частковий повтор композицій, коригування кольорової гами, а також заміна цукерок на ваш смак. 

У нас ви можете знайти широкий вибір букетів з цукероксолодких композицій, оригінальних солодких подарунків.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення