Зачекайте ...
Ціна: 270грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(067) 273-90-06
(093) 294-60-81

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

Букет бузкових троянд в конусі. У кожній квіточці цукерка Raffaello. Всього 13 шт. В букеті також використано флористичні матеріали, стрічку, декор.

Щоб передати свої почуття, дуже часто дарують троянди. Фіолетові троянди, так як і червоні, означають любов. Однак, фіолетові троянди є символом чарівності і спалахнувшої з першого погляду любові, у той час як давню любов символізують червоні троянди. Фіолетові і лавандові відтінки, говорять про зачарованість, розкішність і магнетизм, не прагнучи при цьому передати сталість почуттів. Нерозкриті бутони троянд, які є частиною букета, говорять про перші невинні почутті закоханості. 

У нас ви можете придбати букет з цукерок, солодкі композиції, та оригінальні солодкі подарунки.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, врахуємо всі ваші побажання.


Опублікувати на стіні в соц мережі

Не знаєте як привітати по особливому близьку вам людину?

Подаруйте їй букет чи композицію з цукерок! Неймовірні враження від такого презенту гарантовано!

Букет з цукерок - універсальний подарунок, в якому поєднується і квіти і цукерки. На відміну від букетів з живих квітів, цукерковий букет не зів'яне за кілька днів і не втратить свого вигляду, та ще довго тішитиме око імениннику. В кожній квіточці цукерка, яка легко виймається, не пошкоджуючи загального вигляду композиції.

Такі прості речі як книга, парфуми, кава чи спиртне можна також подарувати красиво та оригінально. Композиції з цукерок викличуть безліч позитивних емоцій навіть у найвибагливіших. А для малечі - іграшка з улюбленими цукерками найкращий презент!

Кожний букет з цукерок чи композиція з цукерок індивідуальні, тому 100% повтор неможливий.

Вартість роботи обговорюється особисто і залежить від розміру, вартості цукерок, складності виготовлення. При виконанні замовлення може бути врахований ваш бюджет.

Всі композиції та букети з цукерок виконуються вручну.

Приймаємо замовлення не пізніше 5-8 днів до моменту одержання.

Працюємо за індивідуальними замовленнями, тому в наявності букетів та композицій немає.

Зробити індивідуальне замовлення