Зачекайте ...
Ціна: 50грн
Замовити

Ви можете нам зателефонувати

(098) 403-60-92

або зробити замовлення онлайн після чого ми з Вами зв'яжемось і обговоримо деталі:


Детальніше :

В'язана гачком трояндочка для дівчинки чудово прикрасить дитячу голівку. Прикраса в'язана гачком з шерстяної нитки. Можна обрати варіант де трояндочка буде пришита до резиночки і заплітатись в косу.

Дуже часто те, що зроблено руками, набагато миліше та якісніше ніж виготовлене на фабриці. На сьогоднішній день особливо популярні в'язані прикраси. В'язані гачком аксесуари стануть прекрасним подарунком для маленьких модниць!

В'яжемо також іграшки гачком для ваших малюків на замовлення.

Замовити в'язану іграшку можна без передплати. Доставка по Львову безкоштовна. 

Нас шукають в пошуку за такими тегами: іграшка в'язана гачком, амігурумі, безпечні іграшки, в'язані речі, іграшки зроблені з любов'ю, ручна робота, екологічно чисті та гіппоалергенні матеріали, іграшка з шерсті, м'які іграшки, вязаные игрушки, в'язані прикраси.


Опублікувати на стіні в соц мережі

В'язані іграшки гачком - чудова альтернатива звичайній іграшці

адже зроблені вручну з великою ніжністю і теплом та несуть в собі надзвичайну атмосферу любові і родинного затишку.

В'язані іграшки прекрасні подарунки для малюків! Дітки з великою цікавістю ставляться до споглядання іграшок, залучення їх в рольові ігри.

В'яжемо іграшки з натуральних, екологічно чистих та гіпоалергенних матеріалів. Використовуємо нитки шерсть, напівшерсть, акрил, пехорку, ірис та синтепон-наповнювач. Всі намистинки-очка надійно пришиті до м'якої іграшки. Не використовуємо всередину іграшок дріт (для рухливості іграшки) для безпеки вашого малюка. У нас ви можете знайти великий вибір улюблених героїв мультиків вашої дитини.

В'язані іграшки можна дарувати не тільки дітям, а й дорослим. Почуття, які не завжди ми здатні висловити, може сказати за нас по-справжньому щирий подарунок. Багато дорослих будуть в захваті від такого презенту, особливо якщо він зроблений креативно і незвично.

В'язані іграшки гачком - чудовий подарунок на будь-яке свято!

Під замовлення зв'яжемо іграшку амігурумі з любов'ю для вас і ваших близьких.

Зробити індивідуальне замовлення